fbpx

Desoto - Jakość Premium dla nowego pokolenia

DESOTO – dżersejowe koszule i bluzki łączące maksymalny komfort ze stylowym designem. Niezwykłe właściwości tej wyjątkowej najwyższej jakości koszuli towarzyszą Ci gdziekolwiek jesteś. Są zawsze wygodne i mają świetnie dopasowany krój, co więcej, nie trzeba ich prasować. Dzięki wysokiej elastyczności i unikalnemu krojowi  te elastyczne koszule gwarantują nieograniczoną swobodę ruchów i zawsze optymalne dopasowanie. To świetne koszule dla współczesnego podróżnika – odpowiednie na co dzień, w interesach i na spędzanie wolnego czasu. Zawsze zgodnie z indywidualnym stylem życia.

Desoto - Made in Europe

Jako zespół specjalistów od koszul i bluzek Desoto przykłada dużą wagę do trwałości i jakości w całym procesie produkcji. Cechą charakterystyczną koszul Desoto poza gładkimi modelami są włoskie wzory z modnymi minimalistycznymi i ekskluzywnymi nadrukami. Wyprodukowano w Macedonii z trwałych, wolnych od chemikaliów i certyfikowanych przez Oeko-Tex® tkanin z Niemiec. Wszystkie koszule produkowane w Europie nasze koszule wyznaczają nowe standardy: Wykonane z wyjątkowej dzianiny typu jersey, która umożliwia swobodne przemieszczanie się i zaspokajanie wszelkich potrzeb w każdej sytuacji życiowej.

Dowiedz się więcej

INNOWACYJNE DOPASOWANIE. WYJĄTKOWY PROJEKT RĘKAWÓW. MAKSYMALNY KOMFORT.

Dzięki specjalnemu, opracowanemu przez DESOTO projektowi rękawa z bezszwowymi ramionami koszule oferują maksymalną swobodę ruchów i doskonałe dopasowanie oraz wyjątkowy komfort. To nie wszystko, koszule Desoto są doskonale elastyczne mając w składzie 100% świetnej oddychającej bawełny!

preloader