fbpx

Wigo Gentlemen’s Club

Witaj w Klubie! Mamy przyjemność przedstawić niezwykły program lojalnościowy, którego pomysł powstał już wiele lat temu. Wigo Gentlemen’s Club jest czymś więcej niż zwykłym programem z kartami ze zniżkami, to Klub zrzeszający prawdziwych Gentlemanów wyróżniających się nie tylko stylem czy dobrym ubiorem, to przynależność do grupy ludzi dbających o swoje zachowanie, kulturę osobistą i stosunek do innych ludzi. Członkowie klubu zyskują dostęp do rabatów, dodatkowych usług, a także dodatkowej pomocy podczas definiowania swojego stylu.

Rabaty gwarantowane

 • 10% rabatu dla posiadaczy karty Premium Member w sklepie stacjonarnym lub na wigo-koszule.pl na wszystkie produkty z oferty.
 • 15% rabatu dla posiadaczy karty VIP Member w sklepie stacjonarnym lub na wigo-koszule.pl na wszystkie produkty z oferty.
 • 20% rabatu dla posiadaczy karty Exclusive Member w sklepie stacjonarnym lub na wigo-koszule.pl na wszystkie produkty z oferty.

Preferencyjne ceny na przeróbki krawieckie

Posiadacze wszystkich typów kart mogą liczyć na specjalne ceny podczas przeróbek krawieckich wszystkich zakupionych towarów określane indywidualnie.

Specjalne rabaty okolicznościowe

Oferty specjalne i dodatkowe rabaty przyznawane w akcjach promocyjnych i wyjątkowych dniach dla członków Klubu.

Jak wstąpić do Klubu?

Aby dołączyć do Wigo Gentlemen’s Club należy spełnić 3 wymagania:

 • Dokonać zakupów na łączną kwotę 500 zł
 • Wypełnić formularz uczestnictwa oraz wysłać go na adres: ul. Zamnhofa 133, 61-131 Poznań z dopiskiem Wigo lub wysłać skan wypełnionego formularza na: wgc@wigo-koszule.pl
 • Zadeklarować chęć bycia Gentlemanem w życiu osobistym i zawodowym

Po spełnieniu 3 powyższych obowiązków świeżo upieczony członek Klubu (Premium Member) otrzyma niepowtarzalną Kartę Członkowską z indywidualnym numerem pozwalającym na korzystanie z przywilejów.

Jak osiągnąć status VIP Member i Exclusive Member?

 • Po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 3000 zł Premium Member automatycznie uzyskuje status VIP Member oraz otrzymuje nową kartę umożliwiającą korzystanie z dodatkowych przywilejów.
 • Po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 5000 zł VIP Member automatycznie uzyskuje status Exclusive Member oraz otrzymuje nową kartę umożliwiającą korzystanie z wszystkich przywilejów Klubu.

Pobierz Formularz

Najważniejsze punkty Regulaminu:

 • Organizatorem Programu jest Wigo S.C. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zamenhofa 133 identyfikującą się nr NIP 7781099993
 • Uczestnik otrzymuje treść Regulaminu wraz z Formularzem oraz używaniem karty. Przekazanie (wysłanie) wypełnionego i podpisanego Formularza Organizatorowi oznacza akceptację przez Uczestnika treści Regulaminu tak jak używanie karty.
 • Karta może być oznaczona unikalnym numerem i ważna jest bezterminowo, nie dłużej jednak niż czas uczestnictwa Uczestnika w Programie. Karta jest niezbywalna ani nie może być udostępniana przez Uczestnika innym osobom.
 • Uczestnik może złożyć wniosek o zablokowanie Karty i wydanie nowej (Karta zamienna) w Salonie wskazując, czy chce dokonać przeniesienia uprawnień na nową Kartę. W terminie 21 dni od zgłoszenia wniosku Uczestnik otrzymuje pocztą nową Kartę.
 • Udział w Programie jest dobrowolny a Uczestnik może w każdym czasie i bez wskazania przyczyny złożyć Organizatorowi oświadczenie o rezygnacji z udziału w Programie bez terminu wypowiedzenia.
 • Udział w Programie oznacza, że podane przez Uczestnika na Formularzu (papierowym lub elektronicznym) dane osobowe, a także dane dotyczące dokonanych transakcji w ramach Programu, będą przetwarzane przez Organizatora, w celu związanym z Programem oraz ich przetwarzania na potrzeby marketingowo-promocyjne, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.). Administratorem danych osobowych jest Wigo S.C z siedzibą na ul. Zamenhofa 133 w Poznaniu.
 • Zakres zgody – zależnie od zaznaczonych pól na formularzu – obejmuje zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych w formie elektronicznej i papierowej.
 • Dane Uczestników nie będą przekazywane żadnym podmiotom trzecim.
 • W związku z przetwarzaniem danych osobowych, Uczestnikowi przysługuje prawo wglądu do jego danych oraz żądania ich aktualizowania i poprawiania albo ich usunięcia w całości lub w części. Podanie danych osobowych Uczestnika jest dobrowolne, ale konieczne do uczestnictwa w Programie.

Poniżej pełny regulamin do pobrania:

Mówi się, że Gentlemanem się nie bywa, tylko jest się nim zawsze i wszędzie... nawet w kosmosie. Z przywilejów członka Wigo Gentlemen's Club możesz korzystać z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem strony internetowej lub odwiedzić nasz sklep stacjonarny w Pasażu Rondo w Poznaniu.

O klasie Gentlemana świadczy to w jaki sposób traktuje innych ludzi, swoich bliskich, rodzinę, przyjaciół czy przypadkowo spotkanych ludzi. Gentleman pamięta o ważnych chwilach ważnych dla niego osób i celebruje je razem z nimi. Członkowie Gentlemen's Wigo Club mogą liczyć na specjalne oferty skierowane tylko do nich, krótko przed urodzinami lub innymi ważnymi świętami.

Vesari wchodząca w skład Vistula Group S.A. jest znana na polskim rynku od 2005 roku. W ofercie Vesari możemy znaleźć pełną garderobę nowoczesnego mężczyzny zawierającą garnitury, marynarki i spodnie męskie, jak również płaszcze, kurtki oraz koszule.
preloader