fbpx

Sklep Stacjonarny

Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Pasażu Rondo koło Selgrosu w Poznaniu. Jesteśmy obecni w tej galerii już przeszło 20 lat pod szyldem Wólczanki, ale oferujemy także produkty innych marek, m.in. Olymp, Casa Moda, Culture, Desoto. Najważniejsze nasze wyróżniki to:

1
Szeroka oferta

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że spełni wymagania każdego klienta, który może znaleźć dokładnie to czego szuka i w czym dobrze wygląda. W sklepie stacjonarnym posiadamy ponad 1000 koszul, a naszą ofertę świetnie uzupełnia możliwość zamawiania z katalogu i niemieckich stocków.

2
Europejskie produkty

Zdecydowana większość pozycji w naszej firmie to produkty wytwarzane w Europie przez firmy, które szczególną uwagę poświęcają warunkach, w których powstają ich wyroby. Ponadto dzięki bezpośrednim kontaktom zawsze posiadamy najnowsze bieżące kolekcje w dobrej cenie, które można spotkać również w zachodnich salonach firmowych.

3
Obsługa

Wszyscy nasi sprzedawcy to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, specjaliści od tkanin, posiadający również umiejętności techniczne, ale przede wszystkim doskonali doradcy, którzy okiem profesjonalisty potrafią dobrać strój i ubrać zadowolonego klienta.

Jak dojechać?

preloader