fbpx

Olymp

Historia marki Olymp

Olymp to rodzinna firma założona w 1951 r. przez Eugene’a Beznera z siedzibą w Bietigheim-Bissingen w pobliżu Stuttgartu. W tej chwili Olymp jest jednym z największych producentów odzieży męskiej w Niemczech zatrudniający 850 osób w Niemczech oraz Austrii.

Filozofia marki

Wszyscy znają te wyjątkowe chwile w życiu. Chwile, kiedy doświadczamy sukcesu, szczęścia i satysfakcji. Naprawdę wyjątkowe uczucie. To poczucie osobistego spełnienia. To uczucie dotarcia do „olimpijskich wyżyn”.

Właśnie dlatego Olymp używa tej genialnej koncepcji jako głównego sloganu dla wysoce wyróżniającej się strategii marketingowej. „Mężczyźni w OLYMP” odnoszą sukces. Przywiązują dużą wagę do stylowego i wyrafinowanego wyglądu. I w każdej sytuacji odznaczają się  idealną figurą – dzięki OLYMP.

OLYMP to bezkompromisowa jakość w zakresie materiałów i wykończenia, wyjątkowe właściwości w zakresie zużycia i pielęgnacji, doskonały stosunek wartości do ceny – i, oczywiście, imponujące stylowe świadectwo swoich produktów.

Business Social Compliance Initiative

OLYMP importuje praktycznie wszystkie swoje produkty bezpośrednio, a także w wyniku wyraźnej przejrzystości w łańcuchu dostaw, lokalną obecność w zakładach produkcyjnych, a także odpowiedzialne i długotrwałe stosunki robocze ze starannie dobranymi partnerami , OLYMP jest w stanie zapewnić, że przestrzegane są jasno określone normy społeczne i humanitarne warunki pracy.

PARTNERSHIP FOR SUSTAINABLE TEXTILES

Deklarowanym celem partnerstwa włókienniczego jest stopniowe i długoterminowe polepszanie warunków pracy i produkcji na wszystkich etapach światowego łańcucha wartości w zakresie wyrobu tekstyliów. W tym celu sformułowano określone społeczne, ekologiczne i ekonomiczne standardy produkcji surowców oraz produkcji tekstyliów i ubrań, do których zobowiązani są członkowie partnerstwa w ramach ciągłego procesu rozwoju.

OEKO TEX standard 100

Oeko-Tex® Standard 100 to niezależny system certyfikacji tekstyliów, które zostały przetestowane, aby upewnić się, że nie zawierają szkodliwych substancji często przewyższając wymagania określone w przepisach. Oeko-Tex® Standard 100 nie tylko zabrania stosowania nielegalnych substancji, takich jak rakotwórcze barwniki AZO, ale określa również inne parametry, takie jak doskonała trwałość koloru lub przyjazna dla skóry wartość pH.

Modern Slavery Act

Współczesne niewolnictwo jest przestępstwem i stanowi pogwałcenie podstawowych praw człowieka. Może pojawić się w różnych formy i obejmuje pracę niewolniczą, przymusową i obowiązkową oraz handel ludźmi. współczesne niewolnictwo stawia poważne globalne wyzwanie, z którego wynika, że globalnie połączone łańcuchy dostaw produktów OLYMP muszą być starannie chronione. Olymp przez szereg działań zapobiega temu zjawisku.

Oficjalne partnerstwo

Wigo jest oficjalnym dystrybutorem marki Olymp w Polsce, której produkty można znaleźć zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak i w sklepie internetowym. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane produkty, ale możemy zamówić każdą koszulę bezpośrednio u producenta – bez dodatkowej marży!

Koszule męskie Olymp w naszym sklepie

Koszula OLYMP Level Five body fit /Cobalt / New York Kent / 20145908 wzrost 188/194
Koszula OLYMP Level Five body fit /Cobalt / New York Kent / 20145908 wzrost 188/194

Dostępny

279.00
Wybierz opcje
Koszula  OLYMP Casual Overshirt / Oliwkowa / Kent / 41905448
Koszula OLYMP Casual Overshirt / Oliwkowa / Kent / 41905448

Dostępny

399.00
Wybierz opcje
Koszula OLYMP Luxor modern fit /Fantazyjny wzór /Global Kent / 12265433
Koszula OLYMP Luxor modern fit /Fantazyjny wzór /Global Kent / 12265433

Dostępny

319.00
Wybierz opcje
Koszula OLYMP Luxor modern fit / New Kent / Ecru / 07076520 skw
Promocja
Koszula OLYMP Luxor modern fit / New Kent / Ecru / 07076520 skw

Dostępny

159.00
Wybierz opcje
Polo dla Kibica Niemiec  OLYMP  Casual Jersey / Biała 58980100
Polo dla Kibica Niemiec OLYMP Casual Jersey / Biała 58980100

Dostępny

239.00
Wybierz opcje
Polo OLYMP  Casual Jersey / Błękitna 54075210
Polo OLYMP Casual Jersey / Błękitna 54075210

Dostępny

269.00
Wybierz opcje
preloader