fbpx

Na czym polega usługa Garnitur na telefon?  Nasz pracownik odwiedzi cię w domu z katalogiem i zestawem próbek. Możesz przymierzyć ubrania, zasięgnąć opinii, a to wszystko bez wychodzenia z domu! Możesz również dokonać od razu zakupu płacąc również kartą.

[pbr_title_heading title=”Jakie są zalety?”]

Osczędność czasu i pieniądza

Dzięki usłudze garnitur na telefon nie musisz dojeżdżać do sklepu i spędzać w nim wiele czasu szukając odpowiedniego produktu. Podczas umawiania się na wizytę określasz wstępnie jaki garnitur / koszulę potrzebujesz, dzięki czemu nasz doradca przyjeżdża już przygotowany z ofertą skrojoną specjalnie na tą okazję. Oszczędzając ten czas nie musisz stać w korkach, a spotkanie odbywa się w najbardziej dogodnym dla ciebie czasie.

Szeroka oferta

Nasz doradca przyjeżdża z ofertą niezwykle szeroką, zawierającą wszystkie dostępne w sklepie i magazynie produkty oraz katalogami, które umożliwiają zamówienie materiałów z najnowszych kolekcji z odpowiednią dla klienta konfiguracją. Oferta ta jest równocześnie zawężona do ustalonych wcześniej typów produktu, stylu lub marki, tak, aby była jak najlepiej dopasowana do konkretnego klienta i jego wymagań.

Bezpośredni kontakt

Garnitur na telefon to spotkanie ze starszym doradcą posiadającym doświadczenie i odpowiednie nastawienie do wymagającego klienta. Nasi doradcy są świetnie wyszkoleni w zakresie dobrania materiałów odpowiedniej jakości z uwzględnieniem najnowszych trendów. Spotkanie to nie tylko ogranicza się do przedstawienia oferty, to przede wszystkim stylizacja, dopasowanie stroju do okazji, sylwetki i szafy klienta. Zapewniamy również drobne przeróbki krawieckie w razie potrzeby.

[pbr_title_heading title=”Jak to dokładnie wygląda?”]

Pierwszy kontakt Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Kontakt Umówienie terminu Wspólnie ustalamy termin spotkania dogodny dla obu stron. Gwarantujemy spotkanie w ciągu 48 godzin. Wizyta O umówionej godzinie zjawi się u ciebie nasz starszy doradca. Będzie wyposażony w katalogi, wiedzę i wyselekcjonowane próbki ubrań. Przymiarki i porady W zaciszu swojego domu możesz przymierzyć próbki oraz skorzystać z katalogu. Otrzymasz też porady i wskazówki jak dobrać strój. Podjęcie decyzji Kiedy już się zdecydujesz możesz od razu dokonać płatności. Zostajesz z wybranymi próbkami lub składasz zamówienie.
[pbr_title_heading title=”Do kogo skierowana jest ta oferta?”]

Garnitur na telefon to oferta premium, która jest skierowana do osób, które cenią sobie personalny kontakt z fachowcem i lubią dobrą obsługę. Nasi klienci to ludzie zapracowani, doceniający swój wolny czas oraz produkty i obsługę najwyższej jakości.

Koszt usługi to 50 zł, przy zamówieniu powyżej 1000 zł usługa jest darmowa.

+48 602 222 263

kontakt@wigo-koszule.pl

[pbr_title_heading title=”Nasze produkty w stałej sprzedaży”]

GARNITUR NOOR szary w niebieską kratę

Darmowa dostawa od 100 zł!

1,299.00

GARNITUR NOOR grafitowy

Darmowa dostawa od 100 zł!

1,299.00

GARNITUR NOOR beżowy

Darmowa dostawa od 100 zł!

1,199.00

GARNITUR NOOR ciemnoniebieski

Darmowa dostawa od 100 zł!

1,099.00
preloader