fbpx

Garnitur na telefon

Na czym polega usługa Garnitur na telefon?  Nasz pracownik odwiedzi cię w domu z katalogiem i zestawem próbek. Możesz przymierzyć ubrania, zasięgnąć opinii, a to wszystko bez wychodzenia z domu! Możesz również dokonać od razu zakupu płacąc również kartą.

[pbr_title_heading title=”Jakie są zalety?”]

Osczędność czasu i pieniądza

Dzięki usłudze garnitur na telefon nie musisz dojeżdżać do sklepu i spędzać w nim wiele czasu szukając odpowiedniego produktu. Podczas umawiania się na wizytę określasz wstępnie jaki garnitur / koszulę potrzebujesz, dzięki czemu nasz doradca przyjeżdża już przygotowany z ofertą skrojoną specjalnie na tą okazję. Oszczędzając ten czas nie musisz stać w korkach, a spotkanie odbywa się w najbardziej dogodnym dla ciebie czasie.

Szeroka oferta

Nasz doradca przyjeżdża z ofertą niezwykle szeroką, zawierającą wszystkie dostępne w sklepie i magazynie produkty oraz katalogami, które umożliwiają zamówienie materiałów z najnowszych kolekcji z odpowiednią dla klienta konfiguracją. Oferta ta jest równocześnie zawężona do ustalonych wcześniej typów produktu, stylu lub marki, tak, aby była jak najlepiej dopasowana do konkretnego klienta i jego wymagań.

Bezpośredni kontakt

Garnitur na telefon to spotkanie ze starszym doradcą posiadającym doświadczenie i odpowiednie nastawienie do wymagającego klienta. Nasi doradcy są świetnie wyszkoleni w zakresie dobrania materiałów odpowiedniej jakości z uwzględnieniem najnowszych trendów. Spotkanie to nie tylko ogranicza się do przedstawienia oferty, to przede wszystkim stylizacja, dopasowanie stroju do okazji, sylwetki i szafy klienta. Zapewniamy również drobne przeróbki krawieckie w razie potrzeby.

[pbr_title_heading title=”Jak to dokładnie wygląda?”]

Pierwszy kontakt Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Kontakt Umówienie terminu Wspólnie ustalamy termin spotkania dogodny dla obu stron. Gwarantujemy spotkanie w ciągu 48 godzin. Wizyta O umówionej godzinie zjawi się u ciebie nasz starszy doradca. Będzie wyposażony w katalogi, wiedzę i wyselekcjonowane próbki ubrań. Przymiarki i porady W zaciszu swojego domu możesz przymierzyć próbki oraz skorzystać z katalogu. Otrzymasz też porady i wskazówki jak dobrać strój. Podjęcie decyzji Kiedy już się zdecydujesz możesz od razu dokonać płatności. Zostajesz z wybranymi próbkami lub składasz zamówienie.
[pbr_title_heading title=”Do kogo skierowana jest ta oferta?”]

Garnitur na telefon to oferta premium, która jest skierowana do osób, które cenią sobie personalny kontakt z fachowcem i lubią dobrą obsługę. Nasi klienci to ludzie zapracowani, doceniający swój wolny czas oraz produkty i obsługę najwyższej jakości.

Koszt usługi to 50 zł, przy zamówieniu powyżej 1000 zł usługa jest darmowa.

+48 602 222 263

kontakt@wigo-koszule.pl

[pbr_title_heading title=”Nasze produkty w stałej sprzedaży”]
Garnitur Pierre Cardin Slim Fit granatowy melanż
Garnitur Pierre Cardin Slim Fit granatowy melanż

Dostępny

1,499.00
Wybierz opcje
Garnitur Digel  Slim Fit  Allan AMF granatowy melanż 100% Wełna super 120’S
Garnitur Digel Slim Fit Allan AMF granatowy melanż 100% Wełna super 120’S

Dostępny

2,399.00
Wybierz opcje
Garnitur Digel  Modern Fit Duncan Per granatowy  100% Wełna Reda super 110’S
Garnitur Digel Modern Fit Duncan Per granatowy 100% Wełna Reda super 110’S

Dostępny

2,199.00
Wybierz opcje
Garnitur Digel  Slim Fit  Allan granatowy 100% Wełna super 100’S
Garnitur Digel Slim Fit Allan granatowy 100% Wełna super 100’S

Dostępny

2,199.00
Wybierz opcje
preloader